Úpravy motosedel

Při výběru materiálu na potah by jste neměli zapomenout na styl samotného zpracování v podobě různého typu švů, lemů a barevného prošití. Pro ukázku a lepší představivost o možnostech zpracování materiálů zde najdete pár detailů, v kterých jsou vyobrazeny styly šití.

Jelikož se neustále snažíme zdokonalovat , přichystali jsme pro vás možnost pasovat sedla na míru tak, aby vám i vašemu biku dobře "sedělo" a abyste měli co nejlepší pocit z jízdy. Zde najdete ve stručnosti popis co s vaším sedlem dokážeme udělat. Nezapomeňte se taky podívat na styly zpracování abyste si moli vytvořit vlastní představu a návrh.

opravy motosedel - obr

  • šití nových potahů - remodeling
  • snižování/zvyšování sedel na míru
  • úprava tvaru 3D
  • gelové výplně
  • 3D textilie pro výhřev sedel
  • doplnění potahů o výšivky včetně grafického zpracování


Šití nových potahů

Na potahu záleží. Abychom dosáhli co nejvyšší kvality používáme certifikovaný materiál k tomu určený - žádné laciné kopie u nás nenajdete. Materiály vybíráme a zpracováváme tak, abychom dosáhli výsledků které za to stojí. Například kdo nemá rád klouzání na sedle tomu budou vyhovovat protiskluzové materiály v různých kombinacích. A to by bylo, abychom to nedoplnili nějakou tou parádičkou v podobě barevného šití nebo nějakými lemy, které tomu dodají tu pravou třešničku na dortu...No taková výšivka by se asi taky šikla, co říkáte...Výroba výplně

Co by byl potah platný bez pohodlí.Ten kdo nedosáhne nohama na zem nebo kdo by na noze potřeboval třetí kloub nemusí hned na operaci.Upravíme mu sedlo tak aby mu výškově sedělo.V případě snížení pokud to skelet sedla umožní. Zvětšená sedlová zarážka se zas hodí na delší cesty.

Gelové výplně

Úprava vašeho sedla s použitím komfortní gelové výplě - tato sedla poskytují maximální komfort pro jezdce i spolujezdce díky izotermické gelové vložce ve středové části v kombinaci s paměťovou pěnou ze stran.V ýhodou této kombinované výplně je i maximální snížení vybrací. Zkrátka vám sedlo upravíme tak, abyste se na svým biku cítili jako doma u televize. Ale pozor! Gelové vložky jsou vhodné převážně do nízkých sedel ( cca 3-5 cm ).Ve vyšších výplních je gelová vložka nepraktická jelikož se boří do tvaru pod ní a výsledný efekt je nepatrný.


...i z tohoto se zas dá udělat sedlo...